Klávesové skratky - rozšírené
Preskočiť na obsah
Dnes je 5.08. 2020 | Prihlásiť

Digitálne mesto Gazdovský dvor City monitor Sprievodca Odkaz pre starostu


Kvôli počasiu prekladáme program Leta s naMY

zmena programuProgram druhého týždňa Leta s naMY mal byť zavŕšený sobotňajšími aktivitami pre deti, atrakciami a koncertom v štýle country. No vzhľadom na aktuálnu predpoveď počasia a avizovaný prechod studeného frontu práve počas blížiaceho sa víkendu sme sa rozhodli ohlásený program nie zrušiť, ale preložiť ho na piatok 10. 7. 2020. Ten má byť takmer tropický a dáva nám podstatne vyššiu nádej na to, že by sme si mohli atmosféru v Letnom areáli Myjava (kúpalisko - plaváreň - štadión) naplno vychutnať. Takže, ako to vlastne bude? 

 

V piatok 10. 7. 2020 budú pohybové aktivity a súťaže pre deti pripravené už od 12.00 h. Rovnako tak aj atrakcie. Keďže bude večer z pódia znieť country a folk, pripravený bude ródeo býk, ktorý preverí vašu výdrž a už teraz sme zvedaví, kto sa na ňom udrží najdlhšie. Pre menšie deti bude zasa k dispozícii nafukovacie ihrisko. Tieto aktivity budete môcť využiť do 20.00 h a v čase od 13.00 do 16.00 h tu pribudne aj MiniZOO v réžii Centra voľného času Myjava, ktoré deťom ukáže, ako sa správne starať o škrečky, korytnačky, morské prasiatka a ďalšie zvieratká. No a o 19.00 h sa začne avizovaný koncert skupiny Terasa doplnený o vystúpenia myjavských country tanečníkov. Samozrejme, nebude chýbať ani posilnená ponuka občerstvenia, aby ste sa tu cítili príjemne a pohodlne. Zároveň pripomíname, že v celom areáli je túto sezónu dostupná WiFi free zóna.

Využiť ponuku Letného areálu Myjava budete môcť dvoma spôsobmi. Buď si zakúpite vstupenku na letné kúpalisko pri vstupe z Ul. Milana Marečka podľa platného cenníka a budete sa môcť pohybovať v celom areáli bez obmedzení alebo využijete len ponuku zábavnej zóny cez hlavný vchod štadióna z Hodžovej ulice. Musíte však rátať s tým, že s tu zakúpeným lístkom v hodnote 1,- € sa k bazénom nedostanete.

A na záver ešte upozornenie. Prevádzku celého areálu i sprievodného programu pripravujeme tak, aby boli zabezpečené všetky hygienické štandardy vyplývajúce zo súčasných požiadaviek na ochranu pred ochorením COVID-19, prípadne ďalšími chorobami. Ale bez vašej spolupráce by to nefungovalo. Preto vás prosíme, aby ste pri návšteve areálu dodržiavali pokyny animátorov, plavčíkov a organizátorov, umývali si a dezinfikovali ruky, udržiavali poriadok vo svojom okolí a ak to bude situácia vyžadovať, tak používali aj ochranné rúška, nezhromažďovali sa a zachovávali odstupy od iných návštevníkov. Ďakujeme za porozumenie!

Program Leto s naMY pre vás pripravujú mesto Myjava, Správa majetku mesta Myjava, s. r. o., Samšport, s. r. o. a Centrum voľného času Myjava v spolupráci s Tanečnou školou BIBS, spoločnosťou TESCO, spoločnosťou COOP Jednota a spoločnosťou RADIOLAN.

foto: atrakcia.sk


Koncert skupiny Terasa Zmena programu Leta s naMY Mapka Letného areálu Myjava
Vytlačiť | Pridané: 08:49:05 08.07.2020 | Prečítané: 344x | Autor: Marek Hrin | Komentárov: 0 | Hodnotenie: 0

Ohodnoťte tento článok
Pre hodnotenie musíte byť prihlásený!

Diskusia k článku

Pre pridávanie príspevkov musíte byť prihlásený!


Dôležité oznamy
Kalendár podujatí
August 2020
PUSŠPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Zoznam podujatí

Anketa
Kultúrne dianie sa po "korone" začína rozbiehať. Ktorá z avizovaných aktivít vás v lete poteší najviac?
Všetky ankety

Štatistiky
Počet návštev
Online5
Dnes  131
Mesiac  4502
Celkovo1240288

Odporúčame