Klávesové skratky - rozšírené
Preskočiť na obsah
Dnes je 27.09. 2020 | Prihlásiť

Digitálne mesto Gazdovský dvor City monitor Sprievodca Odkaz pre starostu


Kvôli počasiu prekladáme program Leta s naMY

zmena programuProgram druhého týždňa Leta s naMY mal byť zavŕšený sobotňajšími aktivitami pre deti, atrakciami a koncertom v štýle country. No vzhľadom na aktuálnu predpoveď počasia a avizovaný prechod studeného frontu práve počas blížiaceho sa víkendu sme sa rozhodli ohlásený program nie zrušiť, ale preložiť ho na piatok 10. 7. 2020. Ten má byť takmer tropický a dáva nám podstatne vyššiu nádej na to, že by sme si mohli atmosféru v Letnom areáli Myjava (kúpalisko - plaváreň - štadión) naplno vychutnať. Takže, ako to vlastne bude? 

 

V piatok 10. 7. 2020 budú pohybové aktivity a súťaže pre deti pripravené už od 12.00 h. Rovnako tak aj atrakcie. Keďže bude večer z pódia znieť country a folk, pripravený bude ródeo býk, ktorý preverí vašu výdrž a už teraz sme zvedaví, kto sa na ňom udrží najdlhšie. Pre menšie deti bude zasa k dispozícii nafukovacie ihrisko. Tieto aktivity budete môcť využiť do 20.00 h a v čase od 13.00 do 16.00 h tu pribudne aj MiniZOO v réžii Centra voľného času Myjava, ktoré deťom ukáže, ako sa správne starať o škrečky, korytnačky, morské prasiatka a ďalšie zvieratká. No a o 19.00 h sa začne avizovaný koncert skupiny Terasa doplnený o vystúpenia myjavských country tanečníkov. Samozrejme, nebude chýbať ani posilnená ponuka občerstvenia, aby ste sa tu cítili príjemne a pohodlne. Zároveň pripomíname, že v celom areáli je túto sezónu dostupná WiFi free zóna.

Využiť ponuku Letného areálu Myjava budete môcť dvoma spôsobmi. Buď si zakúpite vstupenku na letné kúpalisko pri vstupe z Ul. Milana Marečka podľa platného cenníka a budete sa môcť pohybovať v celom areáli bez obmedzení alebo využijete len ponuku zábavnej zóny cez hlavný vchod štadióna z Hodžovej ulice. Musíte však rátať s tým, že s tu zakúpeným lístkom v hodnote 1,- € sa k bazénom nedostanete.

A na záver ešte upozornenie. Prevádzku celého areálu i sprievodného programu pripravujeme tak, aby boli zabezpečené všetky hygienické štandardy vyplývajúce zo súčasných požiadaviek na ochranu pred ochorením COVID-19, prípadne ďalšími chorobami. Ale bez vašej spolupráce by to nefungovalo. Preto vás prosíme, aby ste pri návšteve areálu dodržiavali pokyny animátorov, plavčíkov a organizátorov, umývali si a dezinfikovali ruky, udržiavali poriadok vo svojom okolí a ak to bude situácia vyžadovať, tak používali aj ochranné rúška, nezhromažďovali sa a zachovávali odstupy od iných návštevníkov. Ďakujeme za porozumenie!

Program Leto s naMY pre vás pripravujú mesto Myjava, Správa majetku mesta Myjava, s. r. o., Samšport, s. r. o. a Centrum voľného času Myjava v spolupráci s Tanečnou školou BIBS, spoločnosťou TESCO, spoločnosťou COOP Jednota a spoločnosťou RADIOLAN.

foto: atrakcia.sk


Koncert skupiny Terasa Zmena programu Leta s naMY Mapka Letného areálu Myjava
Vytlačiť | Pridané: 08:49:05 08.07.2020 | Prečítané: 433x | Autor: Marek Hrin | Komentárov: 0 | Hodnotenie: 0

Ohodnoťte tento článok
Pre hodnotenie musíte byť prihlásený!

Diskusia k článku

Pre pridávanie príspevkov musíte byť prihlásený!


Dôležité oznamy
Kalendár podujatí
September 2020
PUSŠPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Zoznam podujatí

Anketa
Rozvoj ktorej z týchto oblastí života by ste vy riešili prioritne?


Všetky ankety

Štatistiky
Počet návštev
Online10
Dnes  200
Mesiac  29752
Celkovo1300409

Odporúčame