Klávesové skratky - rozšírené
Preskočiť na obsah
Dnes je 27.09. 2020 | Prihlásiť

Digitálne mesto Gazdovský dvor City monitor Sprievodca Odkaz pre starostu


Leto s naMY - aktivity na štadióne, dožinky aj výročie Turej Lúky

leto s naMY pokračujeAj na prelome mesiacov júl a august bude pokračovať náš projekt Leto s naMY v Letnom areáli Myjava (kúpalisko - plaváreň - štadión). Aktivity však budú pripravené len na pracovné dni, teda od pondelka do piatka. Víkend bude totiž patriť Dožinkom v Turej Lúke a Dňu Turej Lúky, ktorá si v tomto roku pripomína 440 rokov svojej existencie. Od 27. do 31. 7., vždy v čase od 13.00 do 16.00 h, si môžu malí návštevníci areálu vyskúšať animácie z dielne Centra voľného času Myjava a Tanečnej školy BIBS.  

 

Nachystané budú tvorivé dielne, kinetický piesok, zábava s vodnými bombami, nenáročné "kuchtenie" z ovocia a zeleniny i tanečné hry. Cez víkend si dáme pauzu a Leto s naMY bude opäť pokračovať od 3. augusta. O konkrétnom programe vás budeme, ako vždy, vopred informovať. Zároveň pripomíname, že v celom areáli je túto sezónu dostupná WiFi free zóna.

Využiť ponuku Letného areálu Myjava budete môcť dvoma spôsobmi. Buď si zakúpite vstupenku na letné kúpalisko pri vstupe z Ul. Milana Marečka podľa platného cenníka a budete sa môcť pohybovať v celom areáli bez obmedzení alebo využijete len ponuku zábavnej zóny cez hlavný vchod štadióna z Hodžovej ulice. Musíte však rátať s tým, že s tu zakúpeným lístkom v hodnote 1,- € sa k bazénom nedostanete.

A na záver ešte upozornenie. Prevádzku celého areálu i sprievodného programu pripravujeme tak, aby boli zabezpečené všetky hygienické štandardy vyplývajúce zo súčasných požiadaviek na ochranu pred ochorením COVID-19, prípadne ďalšími chorobami. Ale bez vašej spolupráce by to nefungovalo. Preto vás prosíme, aby ste pri návšteve areálu dodržiavali pokyny animátorov, plavčíkov a organizátorov, umývali si a dezinfikovali ruky, udržiavali poriadok vo svojom okolí a ak to bude situácia vyžadovať, tak používali aj ochranné rúška, nezhromažďovali sa a zachovávali odstupy od iných návštevníkov. Ďakujeme za porozumenie!

Program Leto s naMY pre vás pripravujú mesto Myjava, Správa majetku mesta Myjava, s. r. o., Samšport, s. r. o. a Centrum voľného času Myjava v spolupráci s Tanečnou školou BIBS, spoločnosťou TESCO, spoločnosťou COOP Jednota a spoločnosťou RADIOLAN.


Mapka Letného areálu Myjava Leto s naMY pokračuje...
Vytlačiť | Pridané: 13:33:24 21.07.2020 | Prečítané: 525x | Autor: Marek Hrin | Komentárov: 0 | Hodnotenie: 0

Ohodnoťte tento článok
Pre hodnotenie musíte byť prihlásený!

Diskusia k článku

Pre pridávanie príspevkov musíte byť prihlásený!


Dôležité oznamy
Kalendár podujatí
September 2020
PUSŠPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Zoznam podujatí

Anketa
Rozvoj ktorej z týchto oblastí života by ste vy riešili prioritne?


Všetky ankety

Štatistiky
Počet návštev
Online9
Dnes  190
Mesiac  29742
Celkovo1300399

Odporúčame