Klávesové skratky - rozšírené
Preskočiť na obsah
Dnes je 16.05. 2022 | Prihlásiť

Digitálne mesto Gazdovský dvor City monitor Sprievodca Odkaz pre starostu

Počasie
Mapa mesta
Mapa Myjavy
Fotogaléria
galeria

Zaujímavé odkazy

 

     Do tejto sekcie budeme pridávať odkazy na zaujímavé webové stránky, ktoré nejakým spôsobom súvisia s naším mestom a regiónom. Nájdete na nich informácie, ktoré sa na mestskú webovú stránku inak nezmestili...

 

 • www.zmosmyjava.sk - Stránka Združenia miest a obci myjavského regiónu, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií o kopaničiarskych obciach, o ich histórii, pamiatkach, hospodárstve a pod. Stránka obsahuje aj kontakty na jednotlivé obecné či mestské úrady a bude mapovať projektovú činnosť združenia.

 • www.mffmyjava.sk - Oficiálna webová stránka Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA, kde nájdete všetky potrebné informácie týkajúce sa tohto významného podujatia.
 • www.zahorie.sk -  Turisticko-informačný portál, ktorý ponúka aj komplexné informácie o Myjave a myjavskom regióne.
 • www.kopaniciarskyregion.sk - Webová stránka Miestnej akčnej skupiny Kopaničiarsky región, združenia, ktoré slúži ako implementačný orgán pre malé rozvojové projekty vidieka v rámci obcí, podnikateľských subjektov, neziskových organizácií i súkromných osôb. Stránka obsahuje informácie o aktuálnych výzvach, v rámci ktorých možno žiadať dotácie, správy o činnosti MAS, pripravovaných projektoch a aktivitách...
 • www.nspmyjava.sk - Oficiálna stránka Nemocnice s poliklinikou Myjava. Údaje o jednotlivých oddeleniach, o platnej zdravotníckej legislatíve, novinky, telefonické kontakty na jednotlivé oddelenia a ambulancie, fotogaléria...
 • www.socsluzbymy.sk -  Komplexné informácie o poskytovaní sociálnych služieb nájdete na webovej stránke neziskovej organizácie Sociálne služby Myjava.
 • www.zosnezabudka.sk - Stránka o Zariadení opatrovateľkej služby "NEZÁBUDKA", kde nájdete informácie o poskytovaných službách, podmienky prijatia, tlačivá a podobne.
 • www.cssmyjava.sk - Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava je zariadenie sociálnych služieb, ktoré poskytuje sociálne služby 130 klientom, mužom i ženám. Prijímateľmi sociálnych služieb sú prevažne seniori s rôznymi druhmi zdravotného postihnutia. Na stránke nájdete unformácie o poskytovaných službách, aktivitách, fotogalériu...
 • www.spartakmyjava.sk - Stránka fubalového klubu Spartak Myjava prináša aktuálne informácie o myjavskom futbale. Nechýbajú správy, pozvánky na zápasy, galéria, kontakty a podobne.
 • www.volejbalmyjava.sk - Stránka prináša aktuálne informácie z volejbalového oddielu Spartaka Myjava. Reporty zo zápasov, pozvánky na zápasy, geléria a podobne.
 • www.plavaniespamy.sk - Stránka plaveckého oddielu Spartaka Myjava prináša výsledky z pretekov, oznam yo tréningoch, či kontaktné informácie na trénerov a členov plaveckého oddielu.
 • www.kst-myjava.wz.cz - Webová stránka myjavských turistov fungujúcich pri TJ Spartak Myjava. Množstvo zaujímavých informácií o regióne, turistike všeobecne, akciách pripravovaných myjavským klubom, reportáže...
 • www.gymy.sk/redpoint - Prezentácia úspešného myjavského horolezeckého klubu. Ten funguje pri Gymnáziu Myjava, kde má aj svoje cvičisko s umelou lezeckou stenou. Stránka vám ponúka prehľad aktivít klubu, jeho dosiahnuté výsledky i videosekvencie z lezenia...
 • www.skiland.sk - Stránka lyžiarskeho strediska v Starej Myjave (stredisko je asi 10 km od Myjavy), kde nájdete aktuálne informácie o prevádzke zjazdoviek, ich dĺžke, snehové podmienky. Nechýba zoznam služieb, cenník či fotogaléria.
 • www.bezky-kolo-pesky.eu/sk/ - Stránka prináša informácie o údržbe bežkárskych tratí. Je možné si z nej stiahnuť aplikáciu S mobilom po Bielych Karpatoch a mať tieto informácie nestále po ruke.
 • www.kopaniciar.sk -  Stránka folklórneho súboru Kopaničiar z Myjavy. Obsahuje základné informácie o súbore, o jeho tanečnom a hudobnom programe, fotogalériu či kontaktné údaje na vedenie súboru.
 • myjavskacimbalovka.webnode.sk - Stránka ľudovej hudby Myjavskej cimbalovky. Nájdete na nej informácie o termínoch vystúpení, fotogalériu, či informácie o CD nosičoch.
 • www.jankohrasko.sk - Stránka o folklórnom dianí a ľudových tradíciách na Slovensku, na ktorej nájdete aj internetové rádio. Pravidelne mapuje prípravu aj samotnú realizáciu myjavského medzinárodného folklórneho festivalu.
 • www.vianocevdivadle.sk - Stránka divadelného festivalu Vianoce v divadle, ktorý sa stal pravidelnou súčasťou predvianočného obdobia v meste Myjava.  Súčasťou programu festivalu býva aj slávnostný ceremoniál Terasa slávy, v rámci ktorého si svoje pamätné tabuľky na terase myjavského kultúrneho domu osobne odhalia významné herecké osobnosti.
 • www.snm.sk/?muzeum-snr-uvodna-stranka -  Web myjavského Múzea Slovenských národných rád, ktoré je spolu s pamätným domom pani Koléniovej súčasťou Slovenského národného múzea. Nájdete tu základné informácie o expozícií a otváracích hodinách múzea.
 • www.bp-myjava.sk - Stránka Bytového podniku Myjava so základnými kontaktnými údajmi, ktorý spravuje veľkú časť bytov a bytových domov v Myjave.
 • www.respublica.sk - Portál s online vysielaniami (nielen) regionálnych slovenských televízií. Môžete si tu v reálnom čase pozrieť všety relácie Televízie Myjava podľa týždenne aktualizovaného programu, vrátanie informácií videotextu, ktorý beží na obrazovkách 24 hodín denne.
 • www.ctkmyjava.sk - Centrum tradičnej kultúry v Myjave (CTK) je kultúrno-osvetovým zariadením so špecializovaným zameraním na tradičnú ľudovú kultúru a nehmotné kultúrne dedičstvo, ktoré aktívne napomáha cieľavedomému rozvoju týchto oblastí na základe záujmov a potrieb občanov v podmienkach miest a obcí.
 • www.slovenskycestovatel.sk -  Portál mapuje zaujímavé miesta z pohľadu turizmu. Na stránke nájdete aj tipy na výlety v Myjave a okolí.


Dôležité oznamy
Kalendár podujatí
Máj 2022
PUSŠPSN
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Zoznam podujatí

Anketa
Privítali by ste periodikum, ktoré by informovalo o aktuálnom dianí v meste a regióne v tlačenej i elektronickej podobe?

Poznáte novú aplikáciu Myjava, vďaka ktorej môžete mať mestský úrad v mobile?Všetky ankety

Štatistiky
Počet návštev
Online38
Dnes  1375
Mesiac  30123
Celkovo2260659

Odporúčame